KONST / Litografier / Färglitografi 16087055
nr 1608 7055
Färglitografi
Thierry Porten. Signerad, färglitografi, numrerad 3/20 cm, yttermått inklusive ram: 71x51cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:48:44
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr